W Sercu Dzikich Mazur
informacja: +48 604 752 210

Boże Ciało 2013 na Dzikich Mazurach

Boże Ciało na Dzikich Mazurach

W śpiewie ptaków i dookolnej ciszy docenicie dziką krainę gdzie czas jakby w miejscu przystanął. Oddajcie się kontemplacji prostego życia, gdzie przeszłość przecina się z teraźniejszością tworząc niepowtarzalny klimat.

Weź głęboki oddech i ruszaj w świat w nieznane, może tam za kolejnym wzgórzem znajdziesz takie miejsce gdzie zostaniesz dłużej…

owce w sadzieOwce w sadzie (zdj. Ewa Lipska)

Zapraszamy wędrowców, przyrodników i pasjonatów na 5-dniowy długi weekend Bożego Ciała (od 29 maja do 2 czerwca). To ostatnia przed wakacjami okazja na dłuższy odpoczynek od codziennych obowiązków!

Zakwaterowanie wyżywienie

  • 4 noclegi w nowych dużych i wygodnych pokojach z łazienkami w dawnym mazurskim budynku dworskim w otoczeniu starego parku.
  • pyszne całodzienne wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
  • Kawa, herbata i soki przez cały dzień bez ograniczeń.

Cena: tylko 550zł/ osoba (5 dni)

Dzieci (3-15lat): 30% rabatu

Dzieci poniżej 3 lat: gratis

Atrakcje w cenie

Widok na Obwód Kaliningradzki (Rosja)Niezwykłe panoramy z Gór Klewińskich. Zachwyci Was też uroda wsi Zabrost Wielki zaprojektowanej przez architekta z Królewca, możecie eksplorować Wielką Pętlę Węgorapy, czas zadumy nad przemijaniem w otoczeniu starego dworu w Mieduniszkach i możliwe wyprawy przez Rysie Bagno lub Uroczysko Minta. Wiele wyzwań i przeżycie wspaniałej przygody przed Nami…

  • Wieczór przy ognisku ze specjałami kuchni klewińskiej a i z napitkiem niezgorszym.

Dodatkowo możliwość uczestniczenia w warsztatach pieczenia chleba lub warsztatach ceramicznych czy dendroterapii w naszym starym parku, ciekawe mogą być odwiedziny w zaprzyjaźnionej stadninie.

  1. rezerwacji dokonujemy po przesłaniu przez Państwa maila na adres: koszmianski@tlen.plz zaznaczeniem „Boże Ciało 2013” terminem planowanego pobytu.
  2. odpowiedzi, wraz ze wstępną rezerwacją, wysyłamy Państwu numer konta bankowego, na które należy wpłacić zadatek w wysokości 30% pełnej ceny pobytu.
  3. Informacje i kontakt – Kazimierz Oszmiański – 604752210